Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
49 postów 1444 komentarze

Bojkot i opamiętanie.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co to się, panie, z nami porobiło. Kundle mają więcej rozumu, bo gdy karawana huncwotów pędzi na oślep, przynajmniej szczekają – jak jeden.

A tu lud, przymulony na swej grzędzie,  „usiędzie”  i wziera przez okno telewizora, co kanalie gadają w karocy. I tak się szprycuje od rana do północy. To nagi onanizm przyssać się do narcyzów i stokrotek -   nie mieć własnego głosu.

 

Co kanalie gadają na salonkach, nieważne -   chłopie, babo. Bo karoca pędzi nad przepaść i  za moment gruchnie z rabanem. Chłopie, babo czas się opamiętać. I ogłosić bojkot ścierwa, które szczerzy kły w mordowniach  reżimu.

Bojkot to za mało. Potrzebny nam gryf husarski, a jak nie masz oręża w mózgu, to pług i kosa się nada. Naciągnij galoty i do roboty. Niech żyje Donald Tusk i śmieszna ferajna. Ja składam hołdy mistrzom świata  za to, że  taką Rzeczpospolitą -  co to dumą narodów wolnych mać chciała -   bez mydła załatwili. Wyruchali debili i puszczą w galotach. Bo tak miało być: O „takom” Polskę walczył przecież druh „Bolek” ze swoją drużyną esbeków i agentów.

Ja nie wiem, kim był Bolek i kogo jeszcze puści w skarpetkach. Był symbolem lub ramolem. Uosobieniem etosu lub losu. Nie wolno szerzyć gadek nienawiści. Nie nada. Zdrowie wasze,  w gardła nasze – stare solidaruchy i młode wykształcone.

Plujesz na gnoja, a on, że deszcz pada. Lepiej nie pluć i przestać zauważać. Uwaga tylko wzmacnia kreatury. Nieuwaga da onym prawo powrotu do nor, z których wyleźli, by  rozleźć się po kraju, jak pluskwy. Całą uwagę przenieśmy na pokład pracy pozytywnej, samoorganizacji oddolnej, demokracji bezpośredniej, mediów obywatelskich – już bez nadzoru cweli z niemieckich obozów czy sowieckich gułagów.

A ponad to, co mało, prawie mniej niż zero, bracia i siostry: Bojkot to za mało. Potrzebny nam błysk śmiechu. Nie  staniesz  na śmietniku z żebraczą misą, gdy zaczniesz ubijać ich śmiechem. Te mordy przebrzydłe z telewizorów, te owrzodzone gównem pogardy i nienawiści do Polski ramole, padną już wkrótce. Padnie republika okrągłego stołu. Po prostu wymrze – jak każdy brzydal, któremu historia nie dała prawa do trwania, gdy nie ma siły, by gwałcić. Czas na żywe i zdrowe – odruchy patriotyzmu.

Co gwałci ta zwichrowana trzecia mutacja trupa? Gwałci wolność i solidarność narodu, naszą przyszłość, naszą pracę i dobrobyt. Nie w przenośni – dosłownie. Gwałci dobro – osobiste i wspólne. O nadziei, wierze i miłości już nie wspomnę. O sprawiedliwości i prawie – nawet gadać nie wypada. Dinozaury mają wyginąć. Czas na ssaki -  i to rozumne.

Polskę truje cywilizacja śmierci – od Bałtyku po najszlachetniejsze porywy naszej patriotycznej wiary, że - mimo zaczadzenia jadem trzeciego trupa – przetrwamy na mapie, że damy radę zapracować na własną zwyczajność życia. Ten trup niech najlepiej zdechnie. Wiem, co mówię.

Czy było ostro i metaforycznie? Nie dość. Czy kogoś obraziłem mową nienawiści? Nie dość. Rzeczy nazywać po imieniu dopiero się uczę. Za rzeczy nazywane po imieniu odgrywa się na Bogu ducha winnych  -  seryjny samobójca. Oświadczam więc - jako ,że podpisuję się imieniem i nazwiskiem -  że kocham ludzi i nie spotykam się  z seryjnym debilem. 

Doradzam dwie rzeczy: Bojkot mainstreamu, bo to nie elita, lecz zwyczajna swołocz; pracę organiczną od podstaw, szlachetny obywatelu, nad sobą samym  i nad Rzeczpospolitą, która ma być wspólna. Ma być nasza. W tej odsłonie to tyle.

 

KOMENTARZE

 • Do jutra!
  Nie chce m się tu przesiadywać.
  Chce mi się spać.

  Ewentualnych Czytelników - serdecznie pozdrawiam.
 • Bojkot Wyborów
  W pełni popieramy Bojkot Wyborów jako protest przeciwko zawłaszczeniu Polski przez obce nam siły za posrednictwem parti mafi skonstruowanych w Magdalence i zatwierdzonych przy okrągłym stole.Stowarzyszenie Demokracja USA z siedzibą w Nowym Jorku jest w posiadaniu apelu o Bojkot Wyborów autorstwa sp Pani Anny Walentynowicz.Pani Ania podzielała nasze poglądy dotyczące partyjnej niedemokratycznej ordynacji wyborczej i w 2001 roku poparła naszą akcję mającą na celu zmobilizowanie wyborców o nastawieniu patriotycznym do zanegowania tego niesprawiedliwego systemu sprawowania władzy w Polsce.Partie mafie poprzez swoją większosć rządową sprawują kontrole nad sejmem.Wszystkie rządy po 89 roku nie ponosiły żadnej odpowiedzialnosci za niewłasciwe decyzje w zarzadzaniu państwem .Ten stan rzeczy przeniósł sie z góry na dół.Nikt za nic nie odpowiada.Obywatel pozostawiony został sam sobie.Pozbawiono go jakiejkolwiek obrony swoich interesów przed tzw państwem W policji,prokuraturach i sądach działaja etatowi funkcjonariusz epartyjni.Bronią oni skorumpowanych działaczy partyjnych we wszystkich urzędach i na każdym szczeblu zarządzania państwem przed dochodzącymi swoich racji obywatelami.Oni sie zorganizowali i dlatego wciąz wygrywają mimo tego że prawda jest po naszej stronie.Dopóki my sie nie zorganizujemy nie mamy co liczyć na jakiekolwiek zmiany chociażby w polskim wymiarze niesprawiedliwosci.Dlatego mając to na uwadze pragniemy zorganizować społeczeństwo w Polsce poprzez bojkot wyborów .Biorąc udział w wyborach nie mamy żadnego wpływu na rządzących w naszym (czy napewno w naszym ?)imieniu .Nawet radny gminny po wyborach zapomina o swoich obietnicach i głosuje pod dyktando Wójta.Jeslitego nie zrozumiemy to pozostanie nam tylko ciągłe narzekanie.Od narzekania nikomu jeszcze się nie poprawiło.Pozdrawiamy wszystkich zainteresowanych normalnoscią i zapraszamy do współpracy .Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy Jork Stefan Michał Dembowski stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com
 • @amadeusz2006 05:03:27
  Bojkot wyborów? W żadnym razie. Droga jest inna: trzeba stworzyć własną partię, a następnie pójść do wyborów i wygrać.
 • Program pozytywny ? :)
  "Lepiej nie pluć i przestać zauważać. Uwaga tylko wzmacnia kreatury. (...) Całą uwagę przenieśmy na pokład pracy pozytywnej, samoorganizacji oddolnej, demokracji bezpośredniej, mediów obywatelskich (...)
  A ponad to, co mało, prawie mniej niż zero, bracia i siostry: Bojkot to za mało. Potrzebny nam błysk śmiechu"

  >>> ten fragment wystarczy jako streszczenie ;)
 • @Piotr F. Świder 12:13:02
  "Droga jest inna: trzeba stworzyć własną partię, a następnie pójść do wyborów i wygrać."

  >>> chcesz wygrać bitwę (wybory) na warunkach pola bitwy (system wyborczy i medialny) określonego przez przeciwnika ? ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej