Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
49 postów 1444 komentarze

Żyd i pedał.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Żyd pedałuje przez pustynię... i-i-i-i... zaniemówiłem. Żyd pedałuje przez pustynię i nie widzi, że od wielu stuleci pedałuje w bagnie. To mowa nienawiści. Fuj, na tym blogu rozmawiamy zwyczajnie o wartościach i o miłości.

A teraz, uwaga! Zmienimy orientację na nierasistowską, nieksenofobiczną i promowaną przez salon.

Polak pedałuje przez pustynię i nie widzi, że od wielu stuleci tkwi w bagnie. Tak mógłby zacząć się kolejny kawał z cyklu o Ruskim, Lachu i Niemcu.

Prostą drogą zmierzam do prostej prawdy: Ludzkość, prawie każdy człowiek pedałuje przez pustynię cywilizacji śmierci i od wielu stuleci nie widzi, że po uszy tkwi już w bagnie antywartości. Gdy coś jest antywartością, niszczy życie  i sieje śmierć, rujnuje naturalne prawo  i zasiewa zło. Żniwa będą straszne.
Tak, tkwimy po uszy w bagnie. Nic nie pojawi się w trzewiach tego bagna – żadna ziemia obiecana, ani żadne zbawienie. Ino konwulsja śmierci cywilizacji, która wyczerpała własną witalność. Bagno bowiem pochłania swych  animatorów i całą resztę owieczek -  i - dusi nadzieję, wiarę i miłość. W bagnie:  piękno staje się brzydkie, dobro butwieje, zaś prawda zostaje usidlona przez kłamstwo.
Sodomici wieszają sztuczną tęczę nad przepaścią kultury i nakazują nam wiarę, że ziemia będzie im poddanym rajem. A ty, lemingu, gnasz nad przepaść sodomii – nawet nie mrugniesz powieką w oporze -  z buntu, obrzydzenia  i  niezadowolenia. Los Sodomy i Gomory został kiedyś przypieczętowany. Anioły mówią do mnie, że historia i tym razem się powtórzy.
Szoah przeniósł się z obozów koncentracyjnych, z  gułagów i z Hiroszimy-Nagasaki do brzucha niewiast, do klinik, gdzie oprawcy w białych kitlach promują eutanazję. Do laboratoriów karteli farmaceutycznych, biotechnologicznych  i rozmaitych korporacji tworzących labirynty dla szczurów. Lemingu, czy nie jesteś aby tresowany w jednym z takich zakładów pod kukułczym gniazdem. Oj, nie… ty po prostu nie masz dokąd zwiać, więc godzisz się na reguły gry ustalane przez psychiatrów i kapłanów nowego porządku świata.
Dokąd zmierza nasz świat, gdy godzimy się z narracją, że polityk może kłamać, o ile jest skuteczny w swej sztuce rządzenia. Przecież logika takiej sztuki jest iście piekielna. Ten będzie skuteczniejszy, kto lepiej nauczy się łgać. I,  jakby to oczywiste w takim amoralnym systemie, że  owoce ludzkiej pracy i twórczości nigdy nie dojrzeją, bo pogniją w bagnach nieprawości.
Dokąd zmierza nasz świat, gdy godzimy się z narracją, że mamona musi być najwyższym ciałem boga, że mamona, kreowana z niczego dla potęgi garstki niewolników złotego cielca, ma prawo rządzić każdym innym prawem stanowionym przez człowieka, a także – tym wiecznym, naturalnym i boskim?
Ja zapytałem, a Ty nadal obserwuj sztuczne tęcze nowego porządku świata. Ja zapytałem, a Ty błądź. W końcu to takie ludzkie. Takie humanitarne.
A jeśli się w końcu obudzisz bez powietrza do życia, bo nie da się zbyt długo tkwić po uszy w bagnie, to nie proś o pomoc i zlitowanie prawdziwego Boga. Nie proś. Umrzesz jako niewolnik i będzie stanowczo za późno, by marzyć o odzyskaniu wolności.
 

KOMENTARZE

 • @autor
  Prawie jak Apokalipsa świętego Jana.

  Trzeba by wysłać do siedmiu Kościołów:
  do Efezu, Smyrny, Pergamonu, Tiatyry, Sardów, Filadelfii i Laodycei.
 • @nonscolar 19:23:49
  To wysyłaj. Obawiam się jednak, że tych kościołów już nie ma.
 • @Piotr F. Świder 19:39:31
  No cóż.

  Zdaje się, że cywilizacja łacińska w odwrocie ;-)
 • @nonscolar 20:05:41
  W odwrocie? Rzekłbym, że w agonii. Ryba psuje się od głowy. I tym razem tak było. Ale kogo to obchodzi.
  Mojżesz na górze wadzi się z Bogiem i nie wiadomo, kiedy zejdzie z Dekalogiem. A tymczasem lud se folguje. Kapłani nowego świata ulepili (a właściwie: ulebili, bo to bożek debili) posąg złotego cielca i walą bez opamiętania pokłony temu, który jest iluzją i utopią.
  Gdyby dobrze pokumali nad życiem i śmiercią, szybko doszliby do wniosku, że ich szatan jest nie tylko kłamstwem i pogardą, ale również iluzją i utopią.
 • Kłamstwo plus utopia to fundament tej cywilizacji.
  A lemingów tu oczywiście nie ma. Sami oświeceni.
  Klasyka postmodernistycznego gadania milionów dziadów do obrazu złotego cielca. Każdy dziad gada i myśli, że obraz mu odpowiada, bo obraz w czasach współczesnych wynalazł media. A obraz go rżnie do nagiej skóry - gorzej niż niewolnika w starożytności.
 • @Synergie 21:19:52
  Dokładnie. Zwłaszcza tych, co najwięcej gadają do obrazu.
  Najważniejsze emocje wyzwoli zawsze najgłośniejsze pierdnięcie dnia któregoś kurdupla z polskiego (lub cudzoziemskiego) stada polityków. Tym się karmią nie-lemingi.
 • @Piotr F. Świder 21:23:48
  Tym się karmią. I tego właśnie nie zmienisz. Daj pokój.
  Narzekanie i pokątna krytyka panów długo jeszcze pozostanie jedyną rozrywką współczenych bohaterów.
  A gdy przyjdzie coś uczynić, uszy po sobie i morda w ciub.
 • @Synergie 21:29:49
  Masz rację. Napiszę jeszcze kilka tekstów o duperelach tu promowanych, a następnie zlikwiduję mój blog.
 • @Piotr F. Świder 21:36:13
  I tak oto zadziała raz jeszcze prawo Kopernika.
 • @Piotr F. Świder 21:36:13
  To jakby oczywiste, że tu jest prosta polityka. Garstka ma na właśność rację i promuje siebie. Jej prawo i jej korzyść. Ja to olewam.
 • @Synergie 21:48:45
  Od jutra zaczynam kasować moje wpisy. Po jednym dziennie. To chwilę zajmie, bo zaglądam tu raz na kilka dni.
  Idę spać. Kolorowych snów. :-)
 • @Nathanel 22:01:54
  To już postanowione. Ale nadal będę pisał.
  Mam do napisania kilka dłuższych esejów. Oraz popracuję w wolnych chwilach nad całkiem ciekawym projektem. Akurat są takie idee "Solidarności XXI wieku", które wymagają dystansu do bieżącej polityki - zwłaszcza rozumianej jako promocja zła poprzez stawianie go na pediestale spraw najistotniejszych.Jakby zupełnie nie było u krytyków obecnych systemów woli i dolności do tworzenia projektów pozytywnych.
  Dobro rodzi się z dobra, a nie ze zła.

  Pozdrowienia
 • @Nathanel 22:01:54
  Może tak będzie precyzyjniej:
  Dobro rodzi się z dobra, w tym z promocji dobra, a nie ze zła, w tym z krytyki zła.
  To jest cała heurystyka, a nie tylko rzucona mimochodem myśl.
 • @Synergie 21:29:49
  Narzekanie i pokątna krytyka panów długo jeszcze pozostanie jedyną rozrywką współczesnych bohaterów.

  >>> ale przecież nie chodzi o to by jednych panów zastąpić innymi. Komu oni są potrzebni ? CZŁOWIEKOWI ?
 • @a1a 23:38:53
  W każdym razie, ja znikam. I zaczynam pisać na poważnie. O projektach i ideach.
  Pozdrawiam
 • @Nathanel 01:22:49
  Tekstów poważniejszych chwilowo nigdzie. A takie ble, ble, ble - i tu, i pewnie jeszcze gdzieś w sieci. Po prostu wrócę tam, gdzie mam konta założone. Jest takich kilka miejsc w internecie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej